Tecnomasz

Przedsiębiorstwo TECNOMASZ posiada aktualnie największą w Polsce ofertę suwnic pomostowych i bramowych. Firma prowadzi głównie sprzedaż modeli nowych oraz używanych, ale w ramach swojej działalności oferuje także ich montaż. Zatrudniamy ekspertów, którzy w wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności podczas instalacji urządzeń w różnego rodzaju warunkach.

Posiadamy w asortymencie przede wszystkim suwnice bramowe i pomostowe, ale znaleźć można u nas również modele kołowe i specjalistyczny osprzęt. Więcej informacji o pełnym asortymencie zamieściliśmy na stronie ofertowej. Przed zakupem zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania. Jednocześnie zapewniamy szeroki wachlarz dostęp do najważniejszych informacji, jak model, rok produkcji, stan techniczny, cena.

Rozbudowujemy naszą ofertę produktową i usługową, mając na uwadze zmieniające się potrzeby rynku i wymagania konsumentów.

  • SUWNICE BRAMOWE Proponujemy niezawodne suwnice bramowe, zarówno nowe, jak i używane. Wszystkie nasze produkty są w dokonałym stanie technicznym. Zapewniamy, że w naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednią maszynę.  
  • SUWNICE POMOSTOWE: Jeżeli potrzebujesz sprzętu do hali przemysłowej, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą suwnic pomostowych. Gwarantujemy niezawodność i wysoką jakość wszystkich urządzeń!
  • ŻURAWIKI: Żurawiki od naszej firmy to sprawdzone urządzenia, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Posiadamy sprzęt o wielu różnych parametrach, nadający się do każdej pracy.  
  • OSPRZĘT: Proponujemy osprzęt do suwnic w korzystnych cenach. Jeśli posiadasz już suwnicę, a interesują Cię torowiska, wciągniki lub przyssawki - koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem.

Zapisz Się Do Naszego Newslettera

Zapisz się, aby otrzymywać aktualizacje zapasów i promocje.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!